Hakkımızda

cebistan.com, 2003 yılından bu yana cep telefonlarınızı daha eğlenceli kılacak, yaşama verilen küçük molalarda yüzünüzü gülümsetecek ya da içinizi ısıtacak içeriklere erişmenize aracılık etmektedir. Cep telefonunun bir lüks olmaktan çıkıp, yaşamın doğal bir parçası durumuna gelmesiyle birlikte, geçmişte kolyelerin, bir parça giysinin, bir yüzüğün yerine getirdiği şeyleri artık cep telefonları yapmaya başlamıştır. Geçmişte insanlar sevgililerini yanlarında hissetmek için kolye takarlarken, günümüzde cep telefonlarının arka plan resmi olarak sevgilileri ile çekilmiş fotoğraflarını koymaktadırlar.

Zaman ve teknoloji değişse ve gelişse de, cebistan.com sizlerin güncel teknolojiye ve gündeme uygun cep telefonu içeriklerine ulaşabilmeniz için ortaya koyduğu çabadan hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Renksiz ekranlı, bugün pekçok kişi için tarih öncesinden kalmış gibi görünen cep telefonları varken de cebistan.com sizlere melodi sunmaktaydı, günümüzün neredeyse televizyon kadar kalite görüntü veren, küçük birer bilgisayar kadar işlemci gücüne sahip cep telefonları varken de içerik sunmaktadır.

cebistan.com, geleneksel anlayıştaki pekçok işletmenin aksine, değişim ve gelişimi korkulacak bir şey olarak değil, sevinilecek bir şey olarak görmektedir. Hemen her türlü gelişim, insanların refahlarını ve mutluluklarını arttıracak birer fırsat olarak görülmelidir. cebistan.com da bu ilkeye uygun hareket etmektedir.

cebistan.com, burada, sizlere yardımcı olmaya daha uzun yıllar boyunca devam edecektir. Mutluluğunuzu ve hüznünüzü, özel günleri ya da herhangi bir günü birileriyle paylaşmak istediğinizde ve bunu yaparken cep telefonu içeriği kullanmak istediğinizde, cebistan.com burada, sizlere yardımcı olabilmek için hazır beklemektedir.